Bax

𝗕𝗔𝗫 𝗣𝗜𝗟𝗡𝗜𝗘 𝘀𝘇𝘂𝗸𝗮 𝗱𝗼𝗺𝘂 stałego lub tymczasowego.

Zupełnie nie radzi sobie z samotnością w kojcu️. Jego miejsce jest obok człowieka! Daj mu szansę, a odwdzięczy się niekończąca się miłością! 

Dziś przedstawiamy Wam bliżej drugiego z odebranych i wycofanej naturze. Jest bardziej powściągliwy w nawiązywaniu relacji z ludźmi w porównaniu do Maxa. U poprzedniego „opiekuna” był przykuty metrowym łańcuchem do drzewa, bez żadnego schronienia, pozostawiony samemu sobie w obliczu mrozów. Jak przeżył te straszne chwile? Ile może znieść psychika zaledwie 2-letniego psa? Ta myśl łamie nam serca, ale teraz ważne jest, aby patrzeć w przyszłość i znaleźć dla niego dom pełen ciepła i miłości.

Pod nasza opieką przeszedł wizytę u lekarza weterynarii, badania krwi, odrobaczenie, szczepienia – to wszystko ma za sobą. Odbył również pierwszą w swoim życiu wizytę u groomera! Teraz przyszedł czas na coś, co naprawdę odmieni jego los – dom, który nazwie swoim. 

Baxiu w pierwszym kontakcie może wydawać się nieco ostrożny i wystraszony, ale gdy poczuje się bezpiecznie, zacznie nieśmiało machać ogonkiem i szukać bliskości człowieka. W jego oczach widać tęsknotę za czułością i troską, za prawdziwym domem, którego niegdy nie miał. 

Jego charakter jest delikatny, mimo tego, że doświadczył bólu i cierpienia, nie znajdujemy w nim cienia agresji. Potrzebuje tylko szansy na lepsze życie, szansy na dom, w którym będzie kochany i doceniany za to, kim jest. 

W pierwszych dniach u nas, przywierał do ziemii na widok człowieka, teraz już wie, że człowiek równa się jedzonko i spacer! Na spacerze polega na znanym już sobie przewodniku, bardzo dobrze komunikuje swoje potrzeby, a każdy „straszny” bodziec staje się zwyczajny w obliczu odwrażliwienia go. Dla osoby, która rozumie psią komunikację, powinien być w 100 % czytelny. Kluczem do sukcesu i nawiązania relacji z nim nie jest typowy dotyk fizyczny, a dużo pochwał, nagród socjalnych. Jeśli dostanie szansę stanie się cudownym, pewniejszym siebie psem! 

 

𝗕𝗔𝗫 

Płeć: samiec

Wiek: ok. 2 lata

Wielkość: duża (docelowo ok. 26kg) 

Kastracja: jeszcze NIE

Szczepienia: TAK

Jeśli czujesz w sobie siłę i miłość, by przyjąć Baxa do swojego domu, nie wahaj się! 

Wypełnij ankietę przedadopcyjną

https://plock.otoz.pl/warunki-adopcji/ i daj mu szansę na szczęśliwe zakończenie jego historii. 

Jeśli nie jesteś pewien, ale chcesz spróbować – 𝗺𝗼że𝘀𝘇 𝘇𝗮𝗽𝗲𝘄𝗻𝗶ć 𝗺𝘂 𝗱𝗼𝗺 𝘁𝘆𝗺𝗰𝘇𝗮𝘀𝗼𝘄𝘆. 

Każda chwila spędzona z nim przyniesie mu poczucie bezpieczeństwa i miłości, którego tak bardzo potrzebuje, pozwoli na nowo zaufać.

OBOWIĄZUJE UMOWA ADOPCYJNA Z KONIECZNOŚCIĄ KASTRACJI.

Kontakt: 696 786 534 (PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY SMS!)