Borys

Kolejna psia tragedia, nieszczęście i cierpienie…

Borys – berneński pies pasterski, w wieku około 2 lat odebrany podczas interwencji we wsi znajdującej się w okolicach Płocka. Otrzymaliśmy błaganie o pomoc o zagłodzonym, stojącym na krótkim łańcuchu w budzie zbitej z desek w błocie psie. Niestety, zgłoszenie okazało się prawdziwe. Borys mieszkał w domu, ale zaczął rosnąć, co ewidentnie zaskoczyło właścicieli, którzy postanowili wyrzucić psa do budy i przypiąć na łańcuch. Bez wody, bez jedzenia, był ewidentnie głodzony. Pies, który powinien ważyć około 55 kg, waży 24 kg. Gdy trafił do domu tymczasowego i dostał prawdopodobnie pierwszy posiłek od wielu dni, zjadł go w kilka sekund.

Borys jest już bezpieczny, niczego mu nie brakuje. Musi teraz wrócić do swojej wagi. Gdyby ktoś chciał podarować wysokoenergetyczną karmę Borysowi (np. Alpha spirit) będziemy wdzięczni.
Przed adopcją Borys zostanie wykastrowany.

Jeśli ktoś jest zainteresowany adopcją, prosimy wypełnić ankietę znajdująca się w zakładce warunki adopcji oraz odesłać na maila: animalsplock@gmail.com  Odpowiemy na ankiety w ciągu kilku dni i tylko osobom, które wzbudzą nasze zaufanie.

? Dane do przelewu:
Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS
Inspektorat w Płocku
Pekao S.A.: 76 1240 3174 1111 0010 7758 9201
Kod BIC (Swift): PKOPPLPW