Fiona

 
Tę walkę przegraliśmy…
Przepraszamy. Nie tak to miało wyglądać. Miał być cudowny dom, miękkie posłanie, głaszczące ręce, nowe, lepsze życie. I to wszystko wydawało się, że jest tak blisko… Niestety wieloletnie zaniedbania Twojego zdrowia były zbyt poważne i skomplikowane. 
Mamy nadzieję, że czułaś, że jesteś dla nas ważna.
A teraz biegaj i bądź nareszcie szczęśliwa bez bólu za tęczowym mostem…
Dziękujemy za każdą kwotę wpłaconą na naszą dziewczynę, walczyła dzielnie do samego końca, zniosła skomplikowaną operację, wiele badań bez jakiejkolwiek agresji. Była wspaniałym psem, na zawsze pozostanie w naszych sercach.
 
 
 
 
Skazana na śmierć…
Ciężko opowiedzieć historię Fiony i opanować emocje ?. Cierpienie, ból, które zgotował jej człowiek nie mieści Nam się w głowach.
W sobotę pojechaliśmy na interwencję w odpowiedzi na zgłoszenie mówiące o psie z dredami w bardzo kiepskim stanie.
Lecz to co zastaliśmy na miejscu odjęło Nam mowę ?
Suczka w typie sznaucera cała w dredach z odchodów i błota do tego stopnia że nie było nic widać poza nimi. Wytłumaczeniem właścicielki było to, że czeka na weterynarza do stycznia aby ten psa uśpił.
Fiona została odebrana i natychmiast przewieziona do weterynarza. Okazało się, że sunia nie jest w stanie się wypróżnić, przez kości, które dostawała do jedzenia. Całkowicie ją zatkały. Jej waga wynosiła 35 kg przed wizytą u groomera. Po wizycie spadła do 22,5 kg, czyli nosiła na sobie 12.5 kg dredów z odchodami i błotem!!! W niedzielę została poddana zabiegowi lewatywy aby mogła w końcu się odblokować. Podajemy jej ciągle leki i czekamy.
Dziewczyna mimo tego co przeszła w swoim życiu jest łagodna i spokojna. Ma prawdopodobnie około 12 lat, jest wychudzona ale wszystkim zabiegom poddaję się bez cienia agresji. Bardzo prosimy o pomoc ponieważ to dopiero początek walki o jej spokojną starość, ma sporo guzów więc walka nie będzie łatwa ?
‼️Równocześnie jeśli ktoś chciałby dać jej dom tymczasowy to byłoby wspaniale ‼️ Szukamy na już domu, zapewniamy wszystko ???
Tel do kontaktu: 604-986-816