Fiona

ZWROT Z ADOPCJI PO PÓŁ ROKU !
Niestety i takie przykre sytuacje dotykają nas i naszych podopiecznych.
Tym razem została oszukana Fionka.
Jak zwykle zapewniano nas o wielkiej miłości do psów, zapewniano super dom.
Po pół roku Fionka wróciła. Została przekazana w sekundę, po czym właścicielka odwróciła się i niezwłocznie wyszła. Opiekunka, stwierdziła, że po miesiącu od adopcji mała zaczęła załatwiać się w domu i stała się agresywna do psa, który był z panią już wcześniej.
Nie wiemy tak naprawdę co tam się stało. Nie dostaliśmy sygnału. Pies w dniu adopcji był ideałem. Wrócił wrak.
Psy w takim stanie, jak jest obecnie Fiona, odbieramy interwencyjnie.
Faktycznie załatwia się w domu, jest wychudzona, na jedzenie i wodę rzuca się jakby dostawała ją sporadycznie, zdziczała, wycofana, boi się wychodzić na spacer.
Jesteśmy pewni, że maleńka, niespełna 6 kg kruszyna wróci do dawnej formy. Potrzebny jej tylko czas.
Często osoby chcące adoptować od nas psa, mają pretensje, że przeprowadzany wizyty, że wysyłamy ankiety, że zadajemy osobiste pytania. Teraz widać czemu to służy. Staramy się zminimalizować takie incydenty. Podejmując decyzję o przyjęciu do domu nowego członka rodziny trzeba być świadomym, że to na barkach opiekuna spoczywa podjęcie odpowiednich środków w celu zlikwidowania problemu, a najlepiej nie doprowadzać do takiej sytuacji. Przyczyna zawsze leży po stronie człowieka.
Dziś spuszczając wzrok przed Fioną, mówimy jej PRZEPRASZAM i obiecujemy więcej nie narazić jej na taki stres i zniewolenie.
 
 
 
?Kontakt: 601264096 , 791221330