Łatek

Łatek trafił pod naszą opiekę w wyniku interwencji, ludzie nie zajmowali się nim odpowiednio. Nie mieli dla niego czasu, wiecznie im uciekał. Dochodziły nas także słuchy, że był bity.
Chłopak ma niecałe 2 lata, jest bardzo wesoły i wylewny w swoich uczuciach do ludzi. Ze szczęścia obskakuje człowieka, baaa… potrafi zrobić nawet obrót w powietrzu! Ze względu na swoją energię i dynamikę raczej nie powinien trafić do domu z małymi dziećmi. Na spacerach wszędzie go pełno, uwielbia się bawić, zabawa z człowiekiem sprawia mu ogromną radość, a w zabawie jest niezmordowany. Uwielbia aportowanie, a wynajdywanie ciężkich konarów drewna i walka z nimi, aż uda mu się złapać do pyszczka to jego wielka pasja. Na swoim człowieku jest całkowicie skoncentrowany, słucha się i bardzo szybko uczy się nowych rzeczy.
Łatek okazał się być psem bardzo energicznym i żywiołowym, niezapewnienie mu odpowiedniej dawki ruchu może wywołać w nim frustrację. Do nowych osób jest otwarty, nie wykazuje agresji. W stosunku do innych psów jest bardzo kontaktowy, potrafi się ze wszystkimi dogadać, strofowany przez innego psa odchodzi. Jedyną zaborczość jaką wykazuje to o jedzenie, co powoli się u niego wycisza. W boksie zachowuje czystość.
Generalnie jak na psa małych gabarytów jest psem wymagającym ruchowo. Waży około 13 kg, jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Łatek aktualnie przebywa w hotelu dla psów, prosimy o wsparcie finansowe na utrzymanie Łatka oraz innych psów w hotelu! Są to potężne koszty – 1300 zł miesięcznie!
Kto pokocha naszego Łateczka?

Tel. 604 198 239