Nala

Pewnie zastanawiacie się co u naszej Nali  Jest w domu tymczasowym u cudownych ludzi.  Wiemy już także co było prawdopodobnie PRAWDZIWĄ przyczyną jej oddania .
Została adoptowana jako maleńki 3-4 miesięczny szczeniak. W tej chwili ma około 2 lat. Nie została nauczona niczego , nie utrzymuje czystości, pozostawiona sama w domu piszczy, na smyczy ciągnie jakby brała udział w zawodach . Gdy wyszła na pierwszy spacer ze swoją opiekunką zrobiła tylko siusiu przed klatką i od razu skierowała się w stronę domu. Była bardzo zdziwiona jak zorientowała się, że idzie na prawdziwy spacer. Gdy dostała zabawkę, zachowywała się jakby nigdy ich nie miała – zabawa trwała do późnych godzin nocnych .
Niestety, ale trzeba uczyć ją wszystkiego, jak maleńkiego szczeniaka. Na szczęście Nalka jest bardzo mądrą sunią i szybko łapie, dodatkowo ma w sobie ogrom energii, kocha zabawki, uwielbia długie spacery i szaleje w psim parku . Kocha wszystkich ludzi i jest mega przytulasem, jednak potrzebuje sporej dawki zabaw i ruchu jak na 7 kg psiaka. Nie jest kanapowcem. 
Obecnie dochodzi do siebie po sterylizacji i pomału rozgląda się za odpowiedzialnym domem, który otoczy ją należytą opieką i doceni jej miłość i oddanie .