Pluto

𝗣𝗹𝘂𝘁𝗼 𝗷𝘂ż r𝗮𝘇 𝘇𝗮𝘇𝗻𝗮ł 𝘂𝗰𝘇𝘂𝗰𝗶𝗮 𝗼𝗱𝗿𝘇𝘂𝗰𝗲𝗻𝗶𝗮, 𝗮𝗹𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗴𝗼𝘁ów 𝗻𝗮 𝗻𝗼𝘄ą 𝗺𝗶ł𝗼ść, g𝗼𝘁ó𝘄 𝗻𝗮 𝗱𝗼𝗺, 𝗸𝘁ór𝘆 𝗯ędz𝗶𝗲 𝗷𝗲𝗴𝗼 𝗯𝗲𝘇𝗽𝗶𝗲𝗰𝘇𝗻𝘆𝗺 𝗮𝘇𝘆𝗹𝗲𝗺. Daj mu szansę na spełnienie psich marzeń o domu pełnym miłości i zrozumienia. Jesteśmy przekonani, że Wasze wspólne dni będą pełne radości, psich przytuleń i niezapomnianych chwil! 

PLUTKO to około 4-letni, 13- kilogramowy wesoły kundelek, który przeszedł przez wiele trudności, ale wciąż zachowuje wiarę w ludzi. W 2021 roku został zauważony w strasznym stanie na jednej z posesji. Był wychudzony, pokryty kleszczami, przerażony i nieufny wobec ludzi. Odebrany w ostatniej chwili. Stoczył nierówną walkę z babeszjozą, jego życie wisiało na włosku. Pojawił się nawet dom, który dał mu nadzieję na lepsze jutro, ale po kilku miesiącach od adopcji opiekunowie postanowili oddać go z powrotem. Pluto bardzo mocno przeżył to porzucenie. 

Jednak od tamtej pory przeszedł ogromną PSIemianę! JAKI JEST PLUTO? 

Relacja z człowiekiem to dla niego priorytet – w niej odnajduje bezpieczeństwo i radość – będzie świetnym towarzyszem spacerów, jak również leżenia na kanapie, jeśli tylko ukochany człowiek będzie obok. 

W pierwszym kontakcie może wydawać się nieśmiały, ale gdy pozna opiekuna, cały jego świat rozkwita miłością. Kocha znane mu osoby z całego serca i oddałby się im bezgranicznie.

Skoczny i zwinny, chętnie bierze udział we wszelkich sztuczkach i zabawach. 

Pięknie spaceruje na smyczy, co czyni go idealnym towarzyszem na wspólne wędrówki, na spacerach prezentuje się jako prawdziwy psi gentleman, dorównując tempa opiekunowi. 

Doskonale komunikuje się z innymi psiakami. Dla swoich towarzyszy jest delikatny, stara się rozwiązywać konflikty, szuka kontaktu i pola do stworzenia relacji z innymi czworonogami, które towarzyszą mu w hotelu. 

Akceptuje koty. 

Wykastrowany, zaszczepiony, posiada chip. 

Jeśli czujesz, że to jest ten jedyny, prawdziwy psiak dla Ciebie, skontaktuj się z nami! Tel. 512 583 332