Reks

Reks czeka na dom czeka od grudnia 2017 roku… bez skutku, nie było o niego ani jednego telefonu… Pomóżcie nam by w końcu ktoś go dostrzegł 🙁 On zasługuje na wspaniałego człowieka…

Reks od szczeniaka widział tylko kraty kojca w którym siedział non stop na krótkim łańcuchu z dala od człowieka. Czasem ktoś przyszedł rzucił cokolwiek do jedzenia, żeby nie był głodny. Kojec był brudny, gdy padało robiło się jedno wielkie błoto w którym brodził pokrzywionymi łapami.

Buda? Drewniana konstrukcja bez podłogi przykryta eternitem, w której przeżył nie jedną zimę.

Ma około 4 lat, jest bardzo przyjaznym psem, który łaknie kontaktu z człowiekiem. Uwielbia spacery, szybko się uczy chodzenia na smyczy. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Akceptuje inne zwierzęta, do wszystkich ludzi jest bardzo przyjaźnie nastawiony, z dziećmi także nie powinno być problemów.

Ten wspaniały pies, czeka na mądry i kochający dom. Na swojego jedynego człowieka, którego bezgranicznie i bezinteresownie pokocha. Będzie jego wiernym i oddanym przyjacielem, towarzyszem spacerów, zabaw, aktywnego spędzania czasu. To bardzo żywiołowy, radosny, aktywny pies ale też karny, posłuszny i wpatrzony w opiekuna. Jest typem psa, którego można wiele nauczy, a on chętnie podda się szkoleniu.

tel. 608 207 543