Sava

Sava przeżyła potrójną tragedię… pomóżcie jej znaleźć dom!

Sava trafiła pod naszą opiekę w styczniu 2018 odebrana z Policją, dramatycznie wychudzona i chora. Z głodu jadła słomę… siedziała w kojcu na łańcuchu, na którym mogła się powiesić.

Suczka szybko znalazła kochający dom, jednak radość nie trwała długo. W niedługim czasie opiekunka Savy ciężko zachorowała i kilka miesięcy walczyła z chorobą, w tym czasie psem opiekował się jej chory ojciec.
W listopadzie odbyła się rozprawa sądowa w sprawie suczki, sąd orzekł 6 miesięcy pozbawienia wolności oraz 5 lat zakazu posiadania zwierząt przez byłego właściciela. Niedługo po wyroku opiekunka suczki zmarła, a Savą dalej opiekował się jej ojciec u którego miała zostać. Niestety niedawno zmarł i on…

Suczka została sama, aktualnie opiekują się nią sąsiedzi, jednak jest to chwilowe rozwiązanie. Szybko musimy znaleźć jej nowy, kochający dom!

Sava jest cudownym psem, łaknie kontaktu z człowiekiem. Uwielbia ludzi i dzieci. Jest młodym psiakiem, ma około 3,5 roku.

Szukamy dla niej cudownego domu, gdzie będzie przebywała wraz z człowiekiem w domu. Owczarka nie dogaduje się z kotami, z psami jest to do wypracowania. Po tym co przeszła jest zaborcza przy misce. Sava jest wysterylizowana i zaszczepiona.

Bardzo prosimy o dom dla niej!

Tel. 511 182 856