Tyson

Nasz kochany Tyson powraca, szukając swojego przyjaciela na całe życie ❤️?❤️?

Trochę z historii psiaka:
„Tyson ma ok. 4 lata, błąkał się na jednej z pod płockich wsi. Ludzie go przeganiali, podobno nawet chcieli się go pozbyć, bo zagryzł kurę. Okazało się, że miał początki babeszjozy, jednak dzięki szybkiej interwencji udało się go wyleczyć. Chłopak tak pragnął kontaktu z człowiekiem, że jak tylko ten znikał, niszczył i uciekał. Wysłaliśmy go do hotelu z behawiorystą by wypracować niechciane zachowania. Poniżej wstawiamy opinię na jaką zapracował ??

Opinia behawiorysty:
„Tayson, młody średnio-duży samiec, mieszaniec, tolerujący zarówno samice jak i samce swojego gatunku, nie wykazujący agresji w żadnym aspekcie do ludzi zarówno znanych jak i obcych. Jest psem o wesołym, łagodnym usposobieniu, uwielbia zabawy i spacery. Nie wykazuje tendencji do wlóczęgostwa (trzeba pamietać ze mieszkamy w lesie, w miescie może podążać za interesującymi obiektami). Tayson został przywieziony z problemem leku separacyjnego, nie potrafił zostawać sam zamknięty czy to w boksie czy w domu nawet godziny. Na ten moment Tayson potrafi grzecznie być zamknięty do 8 godzin (po tym czasie zaczyna próby wydostania się), w nocy 9 godzin. Jeżeli jest z opiekunem nie szaleje. Problem Taysona polega na tym, że zostanie grzecznie sam w miejscach jakie zna, wszystkie próby pozostawienia go w nowym miejscu (współpracujące dt, lub mieszkanie pracownicy) kończą się dewastacją i wydostaniem się na zewnątrz. Nowy dom musiałby przejść etap adaptacji Taysona lub mieć bardzo mocny kojec. Po ucieczce z boksu lub pomieszczenia Tayson nie oddala się zbytnio od tego miejsca. Jest psiakiem dość wymagającym ruchowo, bardzo skoncentrowany na opiekunie, wierny i posłuszny”

Tyson jest wykastrowany, waży ok 25-27kg ☺️
Idealnie dogaduje się z końmi.

Jeśli nie możesz adoptować, to bardzo prosimy w imieniu Naszego chłopaka, udostępnij, każde udostępnienie to możliwość dla Niego na ciepły i kochający dom ????❤️

?Kontakt: 601-264-096