Zoja

Los Zojki to historia o przetrwaniu, odrodzeniu i nadziei. Jej serce tęskni za domem – ciepłym, kochającym, prawdziwym. 

Jesteś gotów dać Jej szansę na szczęśliwe życie?  

SZUKAMY DOMU STAŁEGO LUB TYMCZASOWEGO! 

𝗭𝗼𝗷𝗮 – 17-kilogramowa bohaterka o wielkim sercu i bystrym spojrzeniu. Jej historia zaczyna się w opuszczonym domu, gdzie jako młoda, szczenna suczka musiala stawić czoła samotności, a uczucie głodu i pragnienia towarzyszyło jej każdego dnia. Dla wielu była niewidzialna, ale Inspektorzy OTOZ Animals dali Jej nadzieję. Zoja trafiła pod naszą opiekę w ostatniej chwili, skrajnie wychudzona, odwodniona – Jej stan nie pozwoliłby na przeżycie i odchowanie szczeniąt, dlatego pierwszym krokiem było przeprowadzenie kastracji aborcyjnej. 

Mimo tego co przeszła nie straciła wiary w człowieka. Dała się poznać jako łagodna, wesoła, aktywna suczka, która chętnie dzieli przestrzeń z psimi i kocimi kumplami, uwielbia zabawy z nimi. Jest ciekawa świata, chętnie poznaje nowe miejsca. Ze względu na porzucenie może wykazywać lęki separacyjne, dlatego świetnym rozwiązaniem będzie dom z innym psem.

Poza tym Zoja to psi anioł, który czeka na swój wymarzony dom stały. Jest pełna miłości i oddana, gotowa na nowe przygody i radosne chwilę z przyszłą rodziną. 

Jej piękne błyszczące oczy patrzą w przyszłość z nadzieją, może wypatrują właśnie Ciebie? 

METRYCZKA:

Płeć: samica

Wiek: 1,5 roku

Wielkość: średnia

Kastracja: TAK

Szczepienia: TAK

Zainteresowanych adopcją prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie ankiety.

Kontakt do opiekuna: 696 980 005 (prosimy o wcześniejszy SMS).