Fado

NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC!
ZWROT Z ADOPCJI! PILNIE SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO!

Fado trafił do nas ponad rok temu jako 2,5 tygodniowe kocię, został odchowany na butelce. Dosyć szybko znalazł dom, oczywiście była wizyta przed adopcyjna. Wszystko wydawało się być w porządku, wielbiciele kotów.
Wczoraj otrzymaliśmy informację, że do poniedziałku musimy Fado zabrać bo adopcyjni właściciele kocura przeprowadzają się do mieszkania gdzie właściciel lokalu nie zgadza się na zwierzęta!  Tak wiemy, jak można szukać mieszkania gdzie nie można mieć zwierząt skoro je się posiada? Dostaliśmy odpowiedź bo trafiła się okazja!

Dzięki tej okazji Fado zostaje bezdomnym kotem, bo nikt nie pomyślał o tym, że okazja dla człowieka to bezdomność i olbrzymi stres dla zwierzęcia. A taki był kochany… Brak słów… totalnie ręce nam opadły na nieodpowiedzialność ludzką… Niestety kocura nie mamy gdzie umieścić, dlatego pilnie prosimy o dom tymczasowy! Fado jest wykastrowany, ma rok, jest raczej leniwym śpioszkiem, który lubi dzieci, akceptuje inne koty, jednak nie akceptuje psów. Jest typowym kocurem, który sam decyduje kiedy jest czas na mizianie.