Bella

Piękna i wrażliwa Bella, szuka swojego człowieka!

Ta wspaniała sunia w typie bernardyna ma około 4-5 lat. Została odebrana interwencyjnie z łańcucha, który był tak skręcony, że psina nie mogła wykonać żadnego ruchu, ale nie robiło żadnego wrażenia na pseudo właścicielach. Łańcuch przyczepiony był do konstrukcji z desek, bo trudno nazwać je budą. Chleb do jedzenia brak wody, całe życie na uwięzi bez zainteresowania, nie licząc krzyków i szarpania bez powodu przez właścicieli, których byliśmy świadkiem. Widzieliśmy przerażenie w oczach tej suni, kiedy ci ludzie do niej się zbliżali.

Ale to i tak nie było najgorsze w życiu Belli. Kiedy odbieraliśmy suczkę, była w zaawansowanej ciąży. Od właścicieli usłyszeliśmy, że przecież idą mrozy to szczeniaki zamarzną i nie będzie problemu. Prawdopodobnie tak było za każdym razem, kiedy Bella była w ciąży. Jej dzieci były zabierane i mordowane lub zamarzały.

Ponieważ Bella była w ostatnim stadium ciąży, sterylizacja aborcyjna była zbyt niebezpieczna dla jej zdrowia. Tym sposobem mamy pod opieką jeszcze dwie suczki, które rosną jak na drożdżach i maja już 4 tygodnie. One także będą do adopcji.

Bella jest cudownym psem o sporym ciałku i jeszcze większym sercu. Szuka adoracji u człowieka. Choć duża to zachowuje się jak mini piesek kanapowy. Uwielbia być przytulana, głaskana, całymi godzinami może leżeć z głową na kolanach u opiekuna nie robiąc nawet jednego ruchu, aby ten tylko nie przestał ją drapać. Toleruje psy, suki i koty. W stadzie ma swoje zdanie, ale się świetnie dogaduje z psimi kompanami.
Zachowuje czystość, lubi spacery, jest bardzo łagodna.

Bella bardzo pragnie mieć wreszcie człowieka, który będzie ja tulił, drapał. Ta sunia to wielki pieszczoszka, która odda całe swoje serce osobie która poświeci jej odrobinę czasu i uwagi.

Kto pokaże Belli że świat nie jest bezduszny?

Zbieramy również fundusze na opłacenie leczenia, utrzymania, profilaktyki i sterylizacji Belli oraz profilaktykę szczeniaków. Prosimy o pomoc!

Tel. 604 198 239