Max

𝗠𝗔𝗫 𝗽𝗶𝗹𝗻𝗶𝗲 𝘀𝘇𝘂𝗸𝗮 𝗱𝗼𝗺𝘂 stałego lub tymczasowego!

Dla wielu ludzi zwykły czwartkowy poranek – dla naszych Inspektorów zamienił się w szybką decyzję o odbiorze dwóch psów. Max z pewnością nie zapomni tego dnia, który oznaczał dla niego rozpoczęcie nowego rozdziału, walki o lepsze życie, o prawdziwy dom, który mógłby nazywać swoim. Jego oczy mówią więcej niż tysiąc słów. W tych łagodnych, głębokich spojrzeniach można dostrzec historię pełną bólu, ale także nadziei. 

Max był przykuty łańcuchem do atrapy budy, w której nie mógł się nawet schronić, karmiony pączkami, cierpiący w samotności. W swoim krótkim, około 2-letnim życiu nie doświadczył nic dobrego. Ale mimo wszystko, w jego oczach tli się iskierka nadziei. 

Jesteśmy świadomi, że bez chociażby domu tymczasowego, bardzo ciężko odczarować przeszłość. Awaryjny kojec, w którym przebywa chłopak zapewnia mu bezpieczne schronienie, ale uniemożliwia stworzenie bliskiej relacji z wymarzonym opiekunem. Przebywając w kojcu jest sfrustrowany brakiem kontaktu w ludźmi, łatwo przychodzi mu nawiązywanie nowych znajomości – wystarczy odpowiednia ilość smakołyków, które nasz chłopak dzielnie przyjmuje od każdej osoby, która jest mu w stanie coś zaoferować. 

Jego charakter jest równie imponujący jak jego historia. To psiak, który szybko robi postępy, już w pierwszych dniach po odbiorze pokazał się nam jako ten bardziej otwarty od swojego brata.

Max to pies, który mimo traumy, zachował w sobie ogromną dobroć. Mimo strachu, który chwilowo gra naczelną rolę w jego życiu jest delikatny i czuły, powoli i w miarę możliwości wolontariusze przygotowują go do otworzenia się na nowe relacje i ponowne zaufanie człowiekowi. Choć miał powody do obaw, szybko przekonuje się, że ludzie potrafią być fajni, a dom pełen miłości byłby dla niego prawdziwym rajem na ziemi. Max to także pies pełen wdzięczności – będąc odpiętym z ciężkiego łańcucha z pewnością poczuł ogromną ulgę. Teraz każdy gest dobroci, każde pogłaskanie, uśmiech, ciepły ton głosu i oczywiście smakołyki są dla niego najcenniejszymi darami! 

Należy mieć na uwadze to, że kiedy wróci do zdrowia, nabierze masy, będzie młodym, sporym i silnym psem. Jest to pies, u którego już na tym etapie widzimy ogromną pasję łowiecką. Naszym zdaniem nie nadaje się do domu, w którym mieszają koty. Podczas spaceru pochłania go eksploracja, angażuje się w każdą zaproponowaną mu zabawę węchową. Takie atrakcje pozwalają mu jeszcze bardziej zacieśniać więzi z ludźmi. W przyszłości na pewno odnalazłby się w sportach typu nosework, mantrailing. 

Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, psa, który wypełni Twój dom radością i miłością, to Max jest dla Ciebie. Jego serce jest otwarte na nowe doświadczenia, jego łapy gotowe na przyjęcie Twojej dłoni.

 

𝗠𝗔𝗫 

Płeć: samiec

Wiek: ok. 2 lata

Wielkość: duża (docelowo ok. 22kg) 

Kastracja: jeszcze NIES

Szczepienia: TAK

 

Nie pozwól, by Max pozostał niewidzialny! Przyjmij go do swojego życia, a zyskasz przyjaciela na całe życie. Wypełnij ankietę przedadopcyjną, a być może właśnie Ty stworzysz dla niego wymarzony dom. https://plock.otoz.pl/warunki-adopcji/

OBOWIĄZUJE UMOWA ADOPCYJNA Z KONIECZNOŚCIĄ KASTRACJI.

 

Kontakt: 696 786 534 (PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY SMS!)