Koda

 ADOPTUJ KODĘ – SŁODKĄ SENIORKĘ 

Wiele osób pyta o Kodzię i nie jest to przypadek! 

Ta sunia zawładnęła sercami wielu osób swoim niesamowitym usposobieniem. Jej uroczy wyraz pyszczka i wyjątkowe spojrzenie sprawiły, że ludzie łatwo łapią sentyment do tej starszej damy. 

Wszyscy dziwią się, gdy mówimy, że Kodzia nadal czeka na swój dom, bezpieczny kąt, wymarzonych opiekunów. My też się dziwimy, bo to sunia, której naprawdę niczego nie brakuje. 

Koda, choć jest już w podeszłym wieku, ma w sobie energię i odwagę. Po operacji usunięcia przepukliny i kastracji miała czas na rekonwalescencję w kochającym domu tymczasowym, który zapewnił jej – tak potrzebny w tym trudnym czasie – spokój i bezpieczeństwo. Obecnie odżyła i z chęcią uczestniczy w spacerach, stale nabywa nowe umiejętności, jej usposobienie i charakter sprawiają, że jest idealną towarzyszką dla kogoś, kto doceni doświadczenie i mądrość starszego psiaka. Pomimo swoich lat, Koda nie straciła radości z życia i chęci do eksploracji świata.

METRYCZKA:

Płeć: samica

Wiek: około 14 lat

Wielkość: mała (7 kg)

Kastracja: tak

Szczepienia: tak

Inne zwierzęta: szukamy domu z nienachalnymi i spokojnymi zwierzętami, sunia do tej pory najlepiej radzi sobie z ignorującymi ją towarzyszami, sama nie inicjuje bezpośredniego kontaktu: 512 583 332 (prosimy o wcześniejszy SMS)