Rico

𝗥𝗜𝗖𝗢 𝘀𝗲𝗻𝗶𝗼𝗿 𝗼 𝘀𝗲𝗿𝗰𝘂 𝗺ł𝗼𝗱𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗻iż ni𝗲𝗷𝗲𝗱𝗲𝗻 𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮𝗸! 
Przez ostatni rok dzieląc z nim dni, wiele osób było świadkami niewiarygodnych postępów, jakie zanotował ten wyjątkowy pies. Rico chociaż nie jest już najmłodszy emanuje życiem i radością, której niewątpliwie byście mu pozazdrościli. Mimo tego NIKT przez ostatni ROK nawet o niego nie zapytał. 
Rico to psi bohater, który przetrwał czas zapomnienia i cierpienia. Przez wiele lat jego jedynym światem była malutka przestrzeń, zapełniona brudem, gdzie odczuwał niekończący się głód i pragnienie. Jego jedyną towarzyszką w małym kojcu była samotność. 
Człowiek, który kiedyś obiecał mu nadzieję, szybko mu ją odebrał, zamykając go w kojcu. 
Rico jednak nie poddał się. Po roku spędzonym pod naszą opieką, obecnie przebywając w hotelu, zaczął pokazywać swoje prawdziwe oblicze – oblicze radości, wolności i beztroskiego szczęścia. Oglądając go, trudno uwierzyć, że to ten sam pies, który przeszedł przez tyle trudnych chwil. Jego energia, ochota do biegania i radość ze „zwyczajnego” spaceru to niezwykła próba odzyskania utraconych lat. 
Głowimy się – 𝗱𝗹𝗮𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗻𝗶𝗸𝘁 𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗮𝘂𝘄𝗮ża 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝘄𝘀𝗽𝗮𝗻𝗶𝗮ł𝗲𝗴𝗼 𝘀𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮? Czy to tylko 𝗱𝗹𝗮𝘁𝗲𝗴𝗼, że 𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗿𝗮𝘀𝗼𝘄𝘆, 𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗺𝗮ł𝘆, 𝗮 𝘄𝗶𝗲𝗸𝗼𝘄𝗼 𝘂𝘇𝗻𝗮𝘄𝗮𝗻𝘆 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘇𝗮 𝘀𝗲𝗻𝗶𝗼𝗿𝗮? Dajmy mu szansę, na jaką zasługuje! Rico naprawdę nie potrzebuje wiele. Nie marzy o mieszkaniu, wystarczy mu porządnie ogrodzone podwórko, buda, pełna miska i człowiek, z którym odwiedzi nowe miejsca, ponieważ to spacery są dla niego najważniejsze. Zamknięcie na małej przestrzeni bez kontaktu ze światem zewnętrznym pozostawiło jednak na nim pewien ślad – nie potrafi komunikować się z innymi psami, dlatego uważamy, że lepiej odnajdzie się w roli jedynaka. 
Płeć: samiec 
Wiek: 10 lat 
Wielkość: duży 
Kastracja: tak 
Szczepienia: tak 
Rico jest gotowy na nowy rozdział w swoim życiu. Daj mu szansę na dom, który będzie pełen ciepła, swobody i bezpieczeństwa. 
Skontaktuj się z nami, jeśli czujesz, że możesz być tym szczęśliwym człowiekiem, który odmieni życie Rico! 
Kontakt do opiekuna: 696 980 005 
(PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY SMS)