Rumpelek

RUMPELEK trafił do nas w wyniku interwencji u jego byłych właścicieli. Niechciany, zamknięty w kojcu, z łańcuchem na szyi i przegniłą budą. Tak miał zakończyć swoje istnienie. Wystarczyło jedno spojrzenie w jego oczy – pełne smutku, tęsknoty i rezygnacji – decyzja była prosta – zabieramy Go stąd. 

Jedyne co mogliśmy mu na szybko zaproponować to zewnętrzny awaryjny kojec, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę jego wiek i panujące mrozy. 

Zabierając Go wiedzieliśmy, że szansę na adopcję będą znikome. To niezrozumiała prawda, że starsze psiaki czekają dłużej na swój dom, a często nigdy nie doczekują momentu adopcji. A przecież w ich oczach kryje się tyle doświadczenia, mądrości i miłości do dawania! 

Rumpelek to uroczy senior, niewielkich rozmiarów (waży 8 kg, ma lekką niedowagę). Póki co jest zdezorientowany i lekko przestraszony, ale niesamowicie potulny. Kiedy człowiek go głaszcze, jego ogonek zaczyna radośnie merdać. Potrzebuje trochę czasu na oswojenie, ale gdy zyska zaufanie, stanie się prawdziwym towarzyszem pełnym miłości i wdzięczności. 

Jest po pierwszej wizycie w przychodni – ma anemię i wymaga pilnego usunięcia zębów.

???? ????????? ??? ?? ???̇ ????? ?? ????????. ?????????? ?????? ?????, ??? ???????? ???? ???? ?̇???? ??ł? ??ł?? ??ł??́??, ??????????? ? ????????. Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad adopcją psiaka, to być może teraz jest ten wyjątkowy moment, aby poczynić ogromną różnicę w życiu Rumpelka. 

KONTAKT POD NUMEREM: 512 583 332 (prosimy o wcześniejszy sms)