Snikers

Na naszym pokładzie pojawił się Snikers. Około półroczny, maleńki, zagłodzony psiak. Żył w atrapie budy, trząsł się z zimna. Jego ciałko to sama skóra i kości. Waży 5.6 kg, powinien 8-9 kg. Nie miał wody, jedzenia, a jego całym światem do tej pory był krótki łańcuch. Przerażony, skulony, siedząc potulnie w aucie wyruszył z nami po lepsze życie. 

 

Snikers od razu odbył wizytę u weterynarza. Stwierdzono wychudzenie, zaniki mięśniowe, ogromne zapchlenie i przerośnięte pazury. W badaniach krwi wyszła niedokrwistość spowodowana niedożywieniem i zapchleniem. Ma obniżone albuminy i białko całkowite z zagłodzenia.

 

Snikers jest już najedzony, to, jak rzucił się na swój pierwszy pożywny posiłek zostanie w naszej pamięci na długo. Jest wystraszony, mamy nadzieję jednak, że jako psie dziecko szybko nam zaufa. Całe psie życie przed nim! I obiecujemy, teraz będzie już tylko dobrze! Najgorsze za Tobą, maluchu! 

 

Snikers szuka domu tymczasowego! Dając dom tymczasowy zwalniasz miejsce i możemy wyrwać z koszmaru kolejnego zwierzaka! Zapewniamy wszystko, potrzeba kawałka miejsca i mnóstwo miłości, żeby Snikers zobaczył, że cZŁOwiek to nie tylko złe chwile… 

Kontakt w sprawie domu tymczasowego lub adopcji: 727-943-495 (prosimy o wcześniejszy SMS).