Trufla

Dziś przedstawiamy Wam prawdziwą słodycz. Trufla, jak samo imię wskazuje, jest przesłodkim dwumiesięcznym szczeniaczkiem.

Ale… Trzeba pamiętać, ile pracy i czasu należy włożyć, gdy postanowi się adoptować psa, zwłaszcza szczeniaka. Zdążyliśmy już poznać Trufcię, to wulkan energii. Potrzebuje odpowiedzialnego opiekuna, który poświęci czas i ją wszystkiego nauczy. Bo „zepsuć” szczeniaczka jest łatwo, trudniej to potem odkręcić. Dlatego tak ważna jest praca od samego początku.

Trufla jest pewna siebie i aktywna. Już teraz wykazuje ogromną chęć do nauki, dzięki cudownej Pani z domu tymczasowego potrafi nawet kilka podstawowych komend! Dzięki jej energii i zapałowi na pewno świetnie poradzi sobie w świecie psich sportów. Od pierwszych dni w nowym domu należy szlifować naukę odpoczywania i wyciszanie, ponieważ jest mocno pobudzającym się maluchem.

Nie wiemy, na jakiego pieska wyrośnie, ale nie powinna być ogromna. Jest po pierwszym odrobaczeniu, bo niestety jej brzuszek był wypełniony robakami. Niedługo zostanie też zaszczepiona. 

Trufla skradła Twoje serce? Wypełnij ankietę przedadopcyjną (odezwiemy się do wybranych osób). 

Warunki adopcji

Przed wypełnieniem ankiety pamiętaj o tym, że Trufla nie będzie typowym kanapowcem, a jej potencjał szkoda byłoby zmarnować.