Tiara

Otrzymaliśmy zgłoszenie, które mówiło, że w aucie znajduje się pies. Podobno siedzi tak od kilku dni. Mimo, że obecnie sytuacja jest krytyczna i nie mamy ani jednego domu tymczasowego dla psów postanowiliśmy tam pojechać. Temperatura na dworze jest minusowa.
 
Nastawiliśmy się na okrutny widok, może na awanturę ze strony obecnego opiekuna. Sytuacja na miejscu okazała się jednak zupełnie inna. Sunia przybłąkała się do starszej kobiety, która sama ma cztery psiaki. Wszystkie w bardzo dobrej kondycji, grubiutkie i najedzone. Oczywiście nic nie tłumaczy trzymania psa w aucie, zwłaszcza przy takiej pogodzie. Ale nie chcemy nikogo oceniać i Państwa prosimy o to samo.
Tiara została zabrana, ma szansę na nowe, cudowne życie.  Pilnie szukamy DOMU TYMCZASOWEGO
 
Z tego co udało nam się zaobserwować Tiara jest bardzo łagodną sunią. Cieszy się na widok człowieka, domaga się głasków i przytulania. Na ten moment nie zwraca uwagi na inne psy. Podczas jazdy autem początkowo była wszystkim zainteresowana, później położyła się i grzecznie leżała. Sunia jest po wizycie u weterynarza, została odrobaczona. Ma niespełna rok. Bardzo kontaktowa i przyjacielska.

Kontakt w sprawie adopcji

+48 533 950 160